به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، شاخص بورس در جریان معاملات امروز با افت ۳۰هزار و ۸۴۲واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۲۲۹هزار و ۸۸۰واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۱۰میلیارد و ۸۹۲میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۱۰هزار و ۲۵۰میلیارد تومان در یک میلیون و ۳۰۰هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.
بر این اساس سهامداران شرکت های درخشان تهران، موتورسازان تراکتورسازی ایران و داروسازی فارابی بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت های لامیران، کاشی و سرامیک حافظ و بانک صادرات ایران بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.
شاخص بورس نیمه ارتفاع ۱٫۲ میلیون واحد را هم از دست داد
این گزارش می افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۲میلیارد و ۳۶۴میلیون ورقه به ارزش ۱۴هزار و ۹۰۶میلیارد تومان در ۵۹۹هزار نوبت، آیفکس ۳۸۱واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۸هزار و ۳۲۰واحد قرار گرفت.
در این بازار هم امروز سهامداران شرکت های صنایع چوب خزر کاسپین، صنعتی روی زنگان و سرمایه گذاری مالی سپهر صادرات بیشترین رشد را داشتند و شرکت های مدیریت انرژی امید هور، تولیدات پتروشیمی قائد بصیر و پالایش نفت شیراز بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

منبع:

http://tnews.ir/news/3522185623324.html?refc=2


کاشی و سرامیک قیمت ,شرکت ,میلیون ,ارتفاع ,سهامداران شرکت ,قرار گرفت منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
آیلین دکور بیوگاز/هاضم آبعلی/تولید برق از زباله هر چی بخوای هست yekdarya seoshid آسمونی اخبار و حواشی دنیای تکنولوژی سایت سرگرمی و تفریحی می استور دریافت کد بورسی